zdroj: NAY

Najväčší slovenský maloobchodný predajca spotrebnej elektroniky otvoril vo štvrtok 30. septembra, svoju v poradí už 7. predajňu NAY v Bratislave a celkovo 39. na Slovensku.

Novú predajňu otvára v rámci dlho očakávaného a rozsiahleho projektu Nivy centrum, ktorý v sebe kombinuje autobusovú stanicu, nákupné centrum, administratívnu budovu aj tržnicu.

V novej predajni NAY bude zamestnaných 20 zamestnancov a má plochu 904 m2. Zákazníci v nej nájdu okrem rozsiahleho sortimentu spotrebnej elektroniky a služieb, typického pre NAY, aj nový dizajn, ktorý je, vzhľadom na charakter celého projektu centra, prémiovejší. Predajňu môžu, samozrejme, využiť aj ako odberné miesto pre online nákupy.

Predajňa sa otvára vo štvrtok o 9:00 h. a otvorená bude denne od 9:00 do 21:00 h. Pri príležitosti otvorenia prichystala spoločnosť NAY aj atraktívnu otváraciu akciu, ktorá potrvá až do nedele.

„Nivy centrum sú v rámci Bratislavy významný projekt, ktorý bude vytvárať charakter nového downtownu hlavného mesta. Ako jednotka na trhu chceme byť pre našich zákazníkov k dispozícii aj tu. Síce sme stále uprostred zložitého obdobia pre retail, ale naša skúsenosť aj počas pandémie ukazuje, že zákazníci stále preferujú osobnú návštevu predajne, či už pre nákup alebo pre vyzdvihnutie svojej online objednávky,“ komentoval expanziu Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti.

„Takže sa snažíme ďalej expandovať našu sieť. Veríme, že v rámci Nivy centra, si v takej atraktívnej lokalite predajňa rýchlo nájde svojich zákazníkov z radov obyvateľov okolia, ako aj autobusových cestujúcich. Oslavujeme 30 rokov na trhu a nová predajňa vhodne dopĺňa oslavu nášho jubilejného roka,“ doplnil Martin Ohradzanský.

(ts)