Dnes už každý 7. kolový nápoj predaný v maloobchode na Slovensku je vo verzii light alebo bez cukru. Kofola doteraz v menej kalorickej verzii ponúkala len Kofolu Bez cukru v balení 2 l PET a v 0,5 l plechovke (zdroj: Kofola ČeskoSlovensko)

Milovníci citrusových kolových nápojov by mali zbystriť pozornosť. Ich obľúbená Kofola Citrus už je dostupná aj v menej kalorickej verzii – Kofola Citrus Ľahká. V pollitrovom balení nájdu osviežujúci nápoj, ktorý obsahuje o 30 % menej cukru a žiadne umelé sladidlá.

S novinkami v pollitrovom formáte však Kofola nekončí. Všetci, čo túžia po ľahších verziách svojich obľúbených produktov, si môžu v pollitrovom balení užiť už aj Kofolu Bez cukru.

Dve ľahké verzie Kofoly prinášajú plnú chuť byliniek, sladkého drievka alebo aj citrusov s menej kalóriami a bez umelých sladidiel. Ak však nedáte dopustiť na klasiku, aj tá odjakživa obsahuje menej cukru ako iné kolové nápoje.

Kofola Citrus Ľahká, Kofola Bez cukru aj samotná Kofola tak prinášajú ideálne osvieženie všetkým, čo si strážia prijaté kalórie pred letom, ale aj tým, čo si chcú dožičiť malé spestrenie v pitnom režime.

Kofola Citrus Ľahká a Kofola Bez cukru v pollitrovom balení odpovedajú na rastúci trend nápojov so zníženým alebo nulovým obsahom cukru a to aj medzi kolovými nápojmi.

Dnes už každý 7. kolový nápoj predaný v maloobchode na Slovensku je vo verzii light alebo bez cukru. Kofola doteraz v menej kalorickej verzii ponúkala len Kofolu Bez cukru v balení 2 l PET a v 0,5 l plechovke.

(ts)