zdroj: KFC

Ho – ho – hoduj ako Santa! KFC pozýva novým hedlajnom užiť si predvianočný čas či populárneho Mikuláša trochu inak, a to špeciálnou nádielkou kuracích pochúťok. Nové Santa Bucket menu ponúka obľúbené Hot Wings a Crispy Strips. K špeciálnemu Santa Bucket menu zákazníci dostanú zadarmo aj ostatnú jesennú novinku Popcorn Kura.

“Predvianočný čas si môžeme spríjemniť aj inak ako tradičnými pochutinami, ktoré sú typické pre tento čas. My sme to v KFC uchopili po svojom a do aktuálnej ponuky sme zaradili špeciálne Santa Bucket menu, v ktorom nájdu zákazníci niekoľko našich kuracích pochúťok naraz. Veríme, že Santa Bucket spríjemní našim zákazníkom nejeden predvianočný večer s priateľmi,” hovorí Agnieszka Imsirovic, marketingová riaditeľka KFC Slovensko.

Santa Bucket obsahuje šesť kúskov Hot Wings a štyri kúsky Crispy Strips. V rámci menu zákazník dostane hranolky, nápoj podľa vlastného výberu a ako bonus aj Popcorn Kura zadarmo. Túto novinku zaradilo KFC do svojej ponuky koncom septembra. Malé kúsky kuracích pŕs mierne pikantnej chuti sú servírované doslovne ako trendový popcorn.

Všetky reštaurácie KFC sú otvorené v režime take-away alebo drive, prípadne cez partnerov doručovacích služieb Wolt, Bistro a BoltFood. Viac informácií k aktuálnej otváracej dobe jednotlivých reštaurácií zákazníci nájdu na webovej stránke KFC a sociálnych sieťach.

Spoločnosť KFC s viac ako 23 000 reštauráciami vo viac ako 140 krajinách sveta je nezameniteľnou ikonou v rámci reštaurácií rýchleho občerstvenia. Kuracie špeciality KFC majú svoju typickú chuť, ktorých prípravu chráni tajný recept Colonela Sandersa, zakladateľa značky.

Svoj unikátny recept na obaľovaciu zmes kreoval celé štyri roky a v roku 1939 dokončil jeho skladbu, ktorá obsahuje 11 bylín a korenín. KFC Originálny Recept je prísne chránený a dodnes sa nezmenil. V roku 1955 získal Colonel Sanders patent aj na svoju špeciálnu metódu vyprážania.

Výroba svetoznámych kuracích produktov KFC si vyžaduje prácu s tými najlepšími ingredienciami a kuracie mäso je základom tohto procesu. Kuracie mäso, ktoré prichádza do KFC, pochádza z certifikovaných fariem a pred dodaním do reštaurácií prechádza prísnymi kontrolami.

Všade, kde KFC pôsobí, spoločnosť rešpektuje a uprednostňuje miestne a národné zákony a nariadenia, aby spoločnosť zachovala najvyššie štandardy bezpečnosti potravín a chránila zdravie ľudí, zvierat a životné prostredie.

V niektorých prípadoch ide aj nad rámec platnej legislatívy. Je to výsledok spolupráce KFC s dodávateľmi a ich spoločnej ambície pri zvyšovaní kvality, minimalizácii používania antibiotík v humánnej medicíne na farmách.

Príprava jedla zostala dodnes verná spôsobu prípravy Colonela Sandersa: čerstvo pripravené, použitím čerstvých surovín a za permanentnej kontroly kvality a dodržiavania prísnych hygienických štandardov.

(ts)