zdroj: Žabka

Chutná káva so sebou, kvalitné mäso na rýchly obed, šalát či čerstvé pečivo. To všetko prinášajú pre obyvateľov mestskej časti Bratislava-Ružinov nové potraviny Žabka v polyfunkčnom komplexe Perla Ružinova.

Žabka pôsobí ako súčasť skupiny Tesco s úspechom aj v susednom Česku. Prvý slovenský obchod Žabky je otvorený každý deň od 6. do 23. hodiny. Zákazníkom prináša sortiment dvetisíc potravín a ďalších výrobkov.

„Máme veľkú radosť, že sme zavŕšili poctivé niekoľkomesačné prípravy na otvorenie prvej Žabky na Slovensku. Náš nový obchod prináša rýchly nákup bez kompromisov – starostlivo sme doň vybrali dvetisíc čerstvých i trvanlivých potravín a rovnako aj ďalšie výrobky dennej spotreby. O prevádzku našej novej predajne sa bude starať náš skúsený franchisingový spolupracovník. Spolu s jeho novým tímom obchodu sa už tešia na zákazníkov – ako vždy, obslúžia ich s radosťou a úsmevom,“ uviedol Miroslav Ďurana, generálny manažér Žabky na Slovensku.

Potraviny Žabka na Mierovej ulici v Bratislave sú otvorené každý deň od 6. do 23. hodiny. Zákazníci si tak môžu dopriať chutné raňajky s čerstvou kávou. Vďaka Žabke si každý dokáže nakúpiť všetko potrebné na rýchly obed či večeru – kedykoľvek až do neskorého večera. Obchod má rozlohu 105 štvorcových metrov, vďaka čomu má zákazník svoj nákup hotový za pár minút.

„Už pri prípravách na otvorenie nášho prvého obchodu sme zúročili bohaté skúsenosti zo susedného Česka, kde Žabka úspešne pôsobí. Čo sa týka ďalších nových predajní na Slovensku, v súčasnosti sa pozeráme najmä na príležitosti v Bratislave a okolí. V uplynulom období sme však maximum úsilia vynaložili na to, aby sme čo najlepšie obslúžili zákazníkov v našom prvom obchode,“ dodáva Miroslav Ďurana.

Žabka prináša rýchly nákup potravín bez kompromisov. Obchody patria do skupiny Tesco, pričom Žabka dlhodobo úspešne pôsobí v susednom Česku a najnovšie otvorila prvý obchod už aj v hlavnom meste Slovenska.

Pod sloganom „Skočte si nakúpiť“ prináša Žabka menšie predajne potravín najmä v centrách miest, v okolí strategických dopravných uzlov či v obytných zónach. Každá Žabka ponúka zákazníkom výber ich obľúbených potravín, čerstvé pečivo aj kávu so sebou.

Žabka je podnikateľským konceptom, ktorý funguje vo forme franchisingovej spolupráce s partnermi prevádzkujúcimi vlastnú predajňu potravín. Žabka prináša Slovákom so skúsenosťami v maloobchode alebo gastro podnikaní jedinečnú šancu viesť svoje vlastné podnikanie.

Každý partner získa plne vybavenú predajňu s pravidelným zásobovaním, osvedčený podnikateľský model a know-how z Česka, rovnako tak aj školenia a dlhodobú podporu skúsených odborníkov z maloobchodu.

(ts, red)