zdroj: Billa

Až 4 tisíc cien môžu zákazníci získať v súťaži Zotri nudu, ak nakúpia v sieti supermarketov BILLA. Od 3. júna do 14. júla 2020 prebieha v predajniach súťaž o Playstation Virtuálna realita, Playstation 4 a o ďalšie zaujímavé ceny značky Sony, ktoré potešia nejedného nadšenca videohier.

„Súťaž Zotri nudu prinášame pre našich zákazníkov a ich deti, aby vedeli zaujímavým spôsobom stráviť čas spolu doma či vonku. Vďaka Playstation VR môžu zákazníci športovať aj doma, slúchadla sú zase jedinečným doplnkom pri individuálnych športoch ako je beh, bicyklovanie či korčuľovanie, ktoré sú v letných mesiacoch obľúbené. Súťažou chceme odmeniť zákazníkov za to, že nakupujú práve u nás,“ uviedla Denisa Pernicová, marketingová riaditeľka spoločnosti BILLA.

Skúsiť šťastie môže každý, kto nakúpi v supermarketoch BILLA. Za každý nákup nad 20 eur získa zákazník stierací žreb s deviatimi symbolmi. Žreb je výherný, keď obsahuje tri zhodné symboly.

Výherný žreb je potrebné zaregistrovať dospelou osobou na webovej stránke www.billa.sk/zotrinudu do 31.7.2020. Všetky výhry budú zaslané víťazom na adresy uvedené pri registrácii žrebu.

Kampaňové spoty:

Vizuál kampane:

zdroj: Billa

(ts)

- REKLAMA - adv.: