kuriér Bistro.sk pri vybavovaní objednávky (foto: Burger King)

Niet divu, že práve v čase aktuálnej situácie začalo donášku jedla využívať viac ľudí. Objednávka je jednoduchá a doručenie rýchle. Neotáľali ani zákazníci Burger Kingu a od spustenia donášky si svoje obľúbené menu dopriali nielen pri home office, ale aj v práci či v prírode. Čo im chutilo najviac?

Začiatkom apríla rozšíril Burger King portfólio svojich služieb o donášku jedla zákazníkom až domov. Od jej spustenia sa rozviezlo už viac ako 6 ton hranolčekov, tisíce nápojov a viac ako 10 tisíc kusov burgrov z ponuky Eurokings.

foto: Burger King

Navyše, v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku zaradil kráľ hamburgerov do ponuky aj výhodné Stay Home menu. Štyri chrumkavé burgre, hranolčeky a dva nápoje mali nielen zahnať hlad, ale tiež pripomenúť ľuďom, aby zbytočne nevychádzali von.

„Sme radi, že naši zákazníci donášku ocenili, a že sú s jej využívaním spokojní. Ešte viac nás teší to, že sme rozvozom jedál mohli podporiť aj ľudí v prvej línii, a to práve v čase, keď to bolo najviac potrebné,“ uviedol Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko.

So spustením donáškovej služby zažívajú zamestnanci Burger Kingu, ale aj samotní kuriéri množstvo vtipných, častokrát až kurióznych situácií. Prečítajte si niektoré z nich a zistíte, že keď vás prepadne hlad, najlepším kuchárom je zaručene donáška.

Niet nad obľúbené menu. Stáli zákazníci Burger Kingu už presne vedia, čo uspokojí ich chuťové poháriky najviac a to, čo majú odskúšané, nemenia.

Keď sa spoja šikovné ruky zamestnancov Burger Kingu a rýchly kuriér v správnom čase a na správnom mieste, donáška môže byť skutočne bleskovo rýchla. Nič nepoteší viac, ako telefonát od spokojného zákazníka, že zaznamenal svoj osobný rekord, kedy si objednávku prevzal za necelých 15 minút.

Chuť na Burger King ťa môže zaskočiť kdekoľvek, dokonca aj na cestách. Objednávku na nezvyčajné miesto doručil kuriér na východe Slovenska. Zákazník si objednal svoje obľúbené menu na čerpaciu stanicu.

Donáška jedla má viacero výhod, jednou z nich môže byť aj úspora času, keď sme zaneprázdnení. Zamestnanci Burger Kingu v bratislavskom Auparku tak pripravili objednávku s donáškou o poschodie nižšie. Zamestnanec banky si ju objednal cez Bistro.sk a doručená mu bola do piatich minút.

Svoje obľúbené menu si môžu zákazníci Burger Kingu objednať v Bratislave aj v Košiciach. V hlavnom meste môžu využiť donáškovú službu Bistro.sk, Wolt a Bolt Food a v Košiciach môžu objednávať cez Bistro.sk alebo Bolt Food.

Burger King podporil aj ľudí v prvej línii. V spolupráci s Bolt Food a Bistro.sk rozviezli lekárom a sestrám z Univerzitnej nemocnice v Bratislave, členom Záchrannej zdravotnej služby, Polície Slovenskej republiky a Hasičského a záchranného zboru viac ako 1 000 kráľovských hamburgerov.

(ts)