Kníhkupectvo Panta Rhei sa spája s lokálnymi gastro-prevádzkami

Najväčší predajca kníh na Slovensku, Panta Rhei, sa v mesiaci máj spája s lokálnymi gastro-prevádzkami po celom Slovensku v rámci podporného projektu Spájame dobré jedlo s dobrými knihami.

Gastro prevádzky patria do skupiny, ktorých sa svetová pandémia citeľne dotkla. Kníhkupecká sieť Panta Rhei sa im preto rozhodla pomôcť a oslovila lokálne gastro-prevádzky, ktoré mali doteraz zriadené len výdajné okienko či zavedenú donáškovú službu.

Táto aktivita má pomôcť prevádzkam pri ich opätovnom „štartovaní“. Kampaň odštartovala 6. mája a potrvá až do 29. mája. Prebiehať bude tri krát do týždňa; pondelok, stredu a piatok.

„Tento projekt je založený na vzájomnej pomoci a prepájaní zákazníkov dvoch rozličných segmentov. Jeho cieľom je zviditeľniť kvalitné lokálne reštaurácie, bistrá a kaviarne knižným fanúšikom a naopak, fanúšikov dobrého jedla priblížiť viac k dobrým knihám, “ povedal Miloš Božek, výkonný riaditeľ Panta Rhei.

V dohodnutom počte budú gastro-prevádzkam dodané záložky, ktoré obsahujú DARČEK – kód pre zákazníka so zľavou na knižné tituly na eshope www.pantarhei.sk. Papierové záložky budú prevádzky prikladať/baliť k objednávkam im určený deň.

Počas tohto dňa je daná prevádzka jedinou v svojom regióne, ktorá poskytuje svojim zákazníkom tento knižný benefit. Každej gastro-prevádzke Panta Rhei pripraví balíček určený na komunikáciu, kde sa odprezentuje logo gastro-prevádzky pre lepšie odkomunikovanie na sociálnych sieťach.

Takto postupne odkomunikuje aj Panta Rhei svojim knižným fanúšikom všetky gastro-prevádzky, ktoré sa do projektu zapojili.

Darček k obedovému menu, hamburgeru alebo „take-away“ káve bude motiváciou a pridanou hodnotou pre ľudí z okolia danej gastro-prevádzky, aby vyskúšali a tým podporili kvalitný slovenský podnik.

foto: Panta Rhei
zdroj: Panta Rhei

(ts)