zdroj: McDonald´s

Milovníci kaviarní na Slovensku najviac dôverujú značke McCafé, ktorá je súčasťou siete reštaurácií McDonald´s na Slovensku. Aktuálne spoločnosť McDonald´s prevádzkuje 31 reštaurácií, pričom 24 z nich disponuje kaviarenskou časťou McCafé.

V kategórii Kaviarne získala prvenstvo značka McCafé v marketingovom programe – Dôveryhodné značky pre rok 2019.

Značka McCafé bola na včerajšom Galavečeri v hoteli Radisson Blu Carlton v Bratislave ohodnotená ako Najdôveryhodnejšia značka 2019 v kategórii Kaviarne, čím porazila Starbucks, Costa Coffe, či Cross Cafe. Kaviarne McCafé ponúkajú svojim zákazníkom nielen viacero druhov čerstvej kávy, ale i studené nápoje, čaje, či dezerty, ktoré sa sezónne obmieňajú.

„K najobľúbenejšej káve patrí Cappuccino a z dezertov vyniká jahodový Cheese Cake. Obľube sa tešia aj naše jedinečné a zdravé Smoothies, vždy čerstvo rozmixované z rôznych druhov ovocia i zeleniny,“ povedala Lucia Poláčeková, PR Supervízor pre McDonald´s na Slovensku.

zdroj: McDonald´s

Návštevníci kaviarní McCafé si môžu každý deň vychutnať v príjemnom prostredí Mc konceptu šálku skutočne kvalitnej kávy, ktorú im vždy pripravujú zaškolení baristi. Kávovú ponuku McCafé tvorí 100 % Arabica zo strednej a južnej Ameriky, ktorá je certifikovaná nezávislou organizáciou Rainforest alliance.

Zelené logo organizácie so žabkou zaručuje, že spĺňa všetky sociálne, ekonomické a environmentálne kritéria v rámci trvalej udržateľnosti, keďže sa pestuje na plantážach s ohľadom na životné prostredie, pracovníkov a obyvateľov, ktorí tu pracujú i žijú.

„Veríme, že naši zákazníci oceňujú aj náš zodpovedný prístup k výberu surovín a dodávateľom. Získanie ocenenia je pre nás veľkým zadosťučinením za kvalitu produktov i služieb nami prevádzkovaných kaviarní. O to väčšiu radosť máme z toho, že o tom rozhodli zákazníci na základe ich osobných skúseností,“ dodala Lucia Poláčeková.

Dôveryhodné značky sú jediným marketingovým programom na slovenskom trhu, ktorý monitoruje a oceňuje značky, ktorým spotrebitelia najviac dôverujú. Do ankety sa počas leta a jesene 2019 zapojilo 2 000 slovenských spotrebiteľov, ktorí rozhodovali až v 40 kategóriách o najsilnejších značkách na trhu za rok 2019.

(ts)