foto: Spokojný pes

SpokojenyPes.cz začínal v roku 2005 ako malá rodinná firma, a tento rok atakuje obrat 400 miliónov českých korún, bude zásobovať svojimi produktami po novom aj zahraničný trh. Zamestnáva viac ako 60 nadšencov, ktorí spoločne vytvárajú ročný obrat viac ako 300 miliónov českých korún.

Po štrnástich rokoch v českom prostredí sa vedenie firmy rozhodlo rozšíriť svoje pôsobenie na Slovensko. Spokojený Pes plánuje spustiť slovenskú mutáciu českého e-shopu v polovici mesiaca október.

„Denne máme niekoľko žiadostí a otázok, či budeme konečne aj na Slovensku. Keďže sú pre nás priania zákazníkov veľmi dôležité, povedali sme si približne pred rokom, že sa Spokojený Pes na výlet na Slovensko skrátka musí vybrať. Aj naďalej sa však budeme maximálne venovať českým zákazníkom, pre ktorých chystáme množstvo inovácií našich služieb a i produktového portfólia,“ prezradila viac o svojej motivácii k rozšíreniu pôsobnosti zakladateľka Spokojeného Psa Soňa Fialková.

Otvorenie e-shopu bude pre zákazníkov hrou, a to doslova. Prvý človek, ktorý zaplatí objednávku v slovenskom e-shope, vyhrá nakupovanie na celý rok zadarmo.

Skvelé ceny sú pripravené pre prvých tisíc nakupujúcich. Vouchery, Spokoboxy, pochúťky a kopec ďalších cien ku každému prvému nákupu.

„Presný termín spustenia slovenského webu sme zámerne neuviedli práve kvôli spomínanej súťaži. Keď e-shop spustíme, informujeme všetkých zákazníkov newsletterom. Tí najrýchlejší nakupujúci budú odmenení. Rozhodne sa preto oplatí sledovať naše sociálne siete,” vysvetľuje marketingový riaditeľ Spokojeného Psa Tomáš Haškovec.

Slovenský zákazník bude mať k dispozícii kompletný sortiment všetkých produktov, ktoré si môžu kúpiť aj Česi. A to vrátane veľmi obľúbených SPOKOBOXOV. Spokojený Pes ale nechce na Slovensku vytvárať len svoju kópiu.

„SpokojnýPes.sk bude ich – slovenský. Vytvorený na mieru pre slovenské potreby, priania a produktové preferencie. SpokojnýPes.sk bude voňať bryndzou, štekať pod Tatrami a bude chutiť po odležanej žinčici,“ dodáva Tomáš Haškovec.

(ts)