zmodernizovaná predajňa v Prešove (zdroj: COOP Jednota)

Rozšírené priestory, 9 tisíc druhov tovaru, unikátne technológie, možnosť platiť mobilom a moderný dizajn v symbióze s folklórnymi motívmi. To všetko nájdu zákazníci v zrekonštruovanej predajni, ktorú COOP Jednota otvorila začiatkom septembra v Prešove.

„Ako najtradičnejší domáci reťazec považujeme za svoju povinnosť vychádzať zákazníkom v ústrety. To sa týka nielen bohatej ponuky sortimentu, ale aj modernizácie našej siete. Chceme spotrebiteľom zabezpečiť väčší komfort počas nakupovania a zároveň ako najväčší zamestnávateľ prispieť k tomu, aby sa naši zamestnanci cítili v práci príjemne. Pri počte 2 100 predajní ide o náročné predsavzatie, ale sme ho odhodlaní dodržať,“ uviedol Ján Bilinský, generálny riaditeľ COOP Jednoty Slovensko počas slávnostného otvorenia zrekonštruovaného supermarketu v Prešove.

Predajňa na ulici Mirka Nešpora v Prešove prešla počas leta dôkladnou rekonštrukciou, počas ktorej došlo k výraznému rozšíreniu predajnej plochy z 220 m2 na 376 m2. Vybavená je technológiou Daikin, ktorá kombinuje chladenie, mrazenie, klimatizáciu a vykurovanie v jednom systéme.

Inovatívna technológia rekuperácie tepla umožňuje prerozdelenie a využitie odpadového tepla z chladiacich jednotiek, čím výrazne prispieva k šetreniu životného prostredia. Maloobchodná sieť tak opäť potvrdzuje environmentálny prístup v podnikaní.

„Touto cestou sa chcem poďakovať realizátorovi stavby firme GOMA a jej subdodávateľom za dodržanie termínov, ktoré sme si stanovili. Moje poďakovanie patrí aj zamestnancom COOP Jednoty Prešov a kolektívu predajne. Spoločne sme dokázali, že si vážime svojich zákazníkov a chceme, aj vieme, pre nich vytvárať príjemné nákupné podmienky. Sme si vedomí, že počas dvojmesačnej prerábky chýbali spotrebiteľom overené produkty od našich lokálnych dodávateľov, predovšetkým pekárske a mäsové výrobky, ale vynahradíme im to moderným priestorom, v ktorom nájdu až 9 tisíc tovarových položiek,“ povedal Štefan Bujňák, predseda predstavenstva COOP Jednoty Prešov.

Spotrebné družstvo prevádzkuje celkovo 116 predajní a zamestnáva 530 ľudí. Zákazníkov prešovskej predajne privíta 10-členný kolektív počas pracovného týždňa od 6.00 do 19.00 h, v sobotu od 6.00 do 14.00 h.

(ts)

- REKLAMA - adv.: