foto: DATART

Značka DATART otvára v bratislavskom nákupno-zábavnom stredisku Polus City Center vynovenú predajňu s elektronikou. Slávnostné otvorenie predajne bude 9. septembra a pre návštevníkov pripravili množstvo zliav naprieč celým sortimentom.

,,Otvorenie predajne zahájime 9. septembra symbolicky o 9:09 hod. V tento deň máme pre zákazníkov pripravených množstvo zliav, ochutnávku kávy, darčeky k nákupom pre malých i veľkých, ale aj promo akcie značky ETA spojené s ochutnávkou pripravených špecialít. Najväčším lákadlom pre zákazníkov budú, samozrejme, zľavy na obľúbené produkty v našej ponuke, a to napríklad od prémiových značiek Apple, Electrolux, ETA, Whirlpool alebo Delonghi,“ povedala Sabina Boudová, marketingová špecialistka značky DATART.

Predajná plocha v rozmere 893 m2 ponúkne návštevníkom široký výber elektro produktov i technologických noviniek. Zákazníci tu nájdu bohatú ponuku malých a veľkých domácich spotrebičov, televízorov, notebookov, mobilných telefónov a aktuálnych sezónnych produktov.

Otvorenie predajne DATART v nových priestoroch je súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie celého nákupného strediska Polus City Center. ,,Návštevníci sa môžu tešiť na vynovenú predajňu s novým konceptom vystavenia tovaru. Rozsiahlu predajnú plochu chceme maximálne využiť v prospech zákazníkov a ponúknuť im možnosť odskúšania vystaveného tovaru. Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní o kúpe výrobku je priamy kontakt s produktom dôležitý, a preto plánujeme našu ponuku na predajni pravidelne dopĺňať o aktuálne novinky na trhu,“ doplnila Sabina Boudová z DATART-u.

Návštevníci nákupného centra nájdu predajňu DATART hneď vedľa novej diskontnej predajne Lidl. Na území Slovenska má značka aktuálne 16 predajní.

(ts)

- REKLAMA - adv.: