Lucia Poláčeková (foto: McDonald´s)

Tím McDonald´s Slovensko posilňuje od polovice júla Lucia Poláčeková, ktorá prijala pozíciu PR Supervízor pre slovenský trh. V jej náplni práce bude riadenie externej komunikácie značky McDonald´s na Slovensku, podpora projektov spoločenskej zodpovednosti, firemnej stratégie a marketingu.

„Teším sa z príležitosti pracovať s tímom profesionálov pre jednu z najväčších a najznámejších celosvetových značiek, ktorá prináša nielen množstvo inovácií, ale tiež veľa prínosných celospoločenských aktivít a projektov vo všetkých krajinách, kde pôsobí. Samozrejme, vrátane Slovenska,“ hovorí Lucia Poláčeková.

Lucia Poláčeková prichádza do McDonald´s Slovensko s dlhoročnými a bohatými skúsenosťami z oblastí PR, externej i internej komunikácie, event manažmentu i marketingu. Pôsobila posledných päť rokov v spoločnosti Tesco na Slovensku. Od roku 2014 ako manažérka pre internú komunikáciu a neskôr ako PR manažérka v rámci externej komunikácie.

V rokoch 2012 a 2014 pôsobila na komunikačnom oddelení v spoločnosti Orange. Predtým bola zodpovedná za internú a externú komunikáciu spoločnosti Dell, kde pracovala sedem rokov na pozícii PR špecialista.

Lucia Poláčeková vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Má dvoch synov. K jej záľubám patrí fotografovanie, sledovanie trendov, písanie poviedok a prózy.

(ts)

- REKLAMA - adv.: