FOODOO otvorili novú prevádzku na Miletičovej ulici

V bývalých priestoroch Lahôdok U Sherlocka na Miletičovej ulici 71 v Bratislave vyrástla nová a krásna prevádzka FOODOO. Koncept gastro prevádzky tvorí obedová táckáreň v modernom minimalistickom urban štýle, kde vám obsluha naservíruje obed na eko tanier z cukrovej trstiny podľa Vášho výberu, bez toho aby ste sa museli sústrediť na váhu vašej porcie a báť sa tak, že za obed zaplatíte príliš vysokú cenu.

„Medzi našu cieľovú skupinu rozhodne patria zamestnanci okolitých business centier, u ktorých je vysoká pravdepodobnosť, že už po prvej návšteve môžu začať patriť medzi našu stálu klientelu, ale sú ňou v neposlednom rade aj nadšenci zdravého životného štýlu, ktorým je naša kuchyňa prirodzene veľmi blízka,“ uviedla pre Mediahub.sk Klaudia Krenčeyová z tímu FOODOO.

Filozofiou značky FOODOO a jej pridanou hodnotou je kvalitná a zdravá strava, ktorú si môže dovoliť naozaj každý. Vo FOODOO sa snažia vyhovieť každému zákazníkovi a jeho špecifickým stravovacím návykom. Každý pracovný deň ponúkajú teplé vegetariánske jedlá, mäso, rôzne variácie príloh a šalátov.

„Medzi naše silné stránky rozhodne patrí aj to, že naše jedlá sú zdravé a poctivo pripravované. Napríklad naše polievky sú zahusťované výlučne iba zeleninou a naše hlavné jedlá neobsahujú umelé dochucovadlá a dokonca ani múku, čo znamená, že jedlo je ľahšie stráviteľné a zdraviu prospešnejšie,“ doplnila Klaudia Krenčeyová.

Bratislava dnes už v porovnaní s minulosťou ponúka na výber množstvo zaujímavých vegetariánskych, či vegánskych reštaurácií, ktoré sú plné nových chutí a zážitkov. Aj preto dnes už nie je také ľahké preraziť s týmto konceptom ako kedysi.

„My však narozdiel od iných reštaurácií dávame zákazníkom na výber a ponúkame im tak možnosť vlastnej voľby. Zákazník si u nás môže dať skvelé divinové fašírky, ale aj ľahký raw zeleninový šalát, čiže ten kontrast je skutočne obrovský. No na záver rozhodne musíme dodať, že naše bohaté (400-500g) porcie za takú prijateľnú cenu, akú ponúkame nemajú konkurenciu,“ dodala Klaudia Krenčeyová.

Aj z tohto dôvodu výlučne vegetariánske, či vegánske prevádzky za konkurenciu pre FOODOO nemožno považovať. Gastro prevádzky v Bratislave, ktoré však ponúkajú aspoň podobný koncept ako FOODOO sú napríklad reštaurácie Kitchinn, Živa food, či Žufaňa.

„Aké sú naše plány do budúcnosti? Aktuálne sa tešíme obrovskému úspechu našej druhej prevádzky (na Miletičovej ulici), ktorú sme otvorili len pred mesiacom a to presne rok po tom ako sa zrodilo prvé FOODOO (na Kamennom námestí). Chceme pokračovať v tom čo robíme, pracovať na sebe a zlepšovať kvalitu našich služieb. Najbližšie roky určite nebudeme zaháľať a už teraz máme vo vízii niečo „veľké“. Naši priaznivci sa rozhodne majú na čo tešiť,“ dodala pre Mediahub.sk Klaudia Krenčeyová z tímu FOODOO.