Najväčší producent šumivých vín na Slovensku – spoločnosť Hubert J.E. bude od marca 2019 spolupracovať s novou PR agentúrou.

Víťazom tendra, ktorý sa realizoval koncom minulého roka, sa stala agentúra Divino, ktorá tak po dlhoročnej spolupráci vystrieda agentúru Seesame.

Agentúra Divino bude pre klienta Hubert, J.E. zastrešovať korporátne a produktové PR a vzťahy s médiami a influencermi. Významnú časť bude tvoriť práca v online prostredí – stratégia a správa sociálnych sietí a content marketing.

„Od novej spolupráce očakávame príliv novej energie, ktorú chceme v najbližších rokoch vdýchnuť značke Hubert a umožniť jej priaznivcom objaviť nové dimenzie tejto ikonickej slovenskej značky,“ povedal Peter Žoldoš, marketingový manažér Hubert J.E.

„Je pre nás obrovská česť pracovať pre jednu z najstarších značiek na Slovensku a zároveň pre tak krásny produkt akým je práve sekt. Máme pred sebou veľkú výzvu zdieľať pozitívne emócie a nadšenie, ktoré je prítomné v každodennej práci vo vinárstve Hubert a v jej produktoch s čo najväčším počtom ľudí. Nám sa nadšenie a zápal pre produkt podarilo nájsť veľmi rýchlo a teraz je naším zámerom šíriť túto pozitívnu emóciu ďalej,“ hovorí managing director agentúry Divino Simona Mištíková.

Spoločnosť Hubert J.E. je už od svojho založenia jedným z najvýznamnejších producentov šumivého vína v regióne bývalého Rakúsko – Uhorska. Na Slovensku je v súčastnosti najväčším výrobcom sektov s ročnou produkciou 7,5 milióna fliaš.

Agentúra Divino pôsobí na trhu od roku 2012 a medzi jej ďalších klientov patrí: Dr. Oetker, ZľavaDňa, Nadácia Volkswagen Slovakia, Slovenské pramene a žriedla, Ford, Taxify, Henkel, Exeltis, Cinema City a ďalší.

(ts)