Opozícia chce aktuálne vysťahovať premiéra z bytového komplexu Bonaparte, keďže ho postavil podnikateľ Ladislav Bašternák, ktorý je obvinený z daňových podvodov. Fico vraví, že si nové bývanie hľadá. Opozícia mu ponúkla i sťahovákov.

Na túto situáciu, ktorá spolu s témou zrušenia Mečiarových amnestií v súčasnosti najviac rezonuje v spoločnosti, zareagoval vo svojej marketingovej komunikácii zľavový portál Zľavomat.sk, keď zverejnil ponuku na „Expresné sťahovanie z luxusných bytov v Bratislave.“

“Sľúbili ste, že sa vysťahujete? Využite služby „Expresného sťahovania“! Profesionáli vám rekordne rýchlo pomôžu sa efektívne zbaliť a premiestniť sa smerom do nového bývania. Nemusíte sa báť, ani keď sa sťahujete premiérovo. Ak je toto práve váš prípad, neváhajte a kontaktujte „Expresné sťahovanie“! Ich špecialitkou sú práve luxusné komplexy! Už žiadne odkladanie! 🙂,” píše portál pri zverejnenej ponuke.

“V Zľavomate sa nám darí napredovať primárne preto, že pohotovo reagujeme na aktuálne trendy a prinášame našim zákazníkom nové inšpirácie z rôznych oblastí. To, že sme moderný portál so zmyslom pre humor, sa snažíme z času na čas komunikovať aj odľahčenými akciami na pobavenie, ktoré väčšinou nie je možné reálne kúpiť,” reagoval pre mediawatch.dog! Štefan Miho, marketingový manažér Zľavomat.

- REKLAMA - adv.: